Několik možností

Mail: Pošli to dál...
Využijme toho, že můžeme zatím celkem svobodně komunikovat a sdílet informace. Dejte možnost i Vašim známým a přátelům nahlédnout jak to je se všeobecně šířenými názory v konfrontaci s fakty. Videodokumenty jsou na různá témata, od krátkých až po celovečerní. Postupně se propojují. Věřím, že si každý najde něco.

Jste členy spolku, sdružení, jiné občanské iniciativy...
Které není lhostejno stávající dění a sdružuje již aktivní občany pro nějaké téma? Informujte je o tomto projektu.


Grafické návrhy letáků pro propagaci
Klikněte na náhledový obrázek pro plné zobrazení…Web: Máš svůj web či blog?
Pak jistě víš sám, co můžeš udělat a jak se zapojit. Nápady a podněty jsou vítány.

Přihlaš se k odběru videa z YouTube kanálu ObčanéČR
Sdílej na sociálních sítích, pošli dalším spoluobčanům, vkládej odkazy do diskusí, přihlas se k odběru kanálu ObčanéČR.
Kliknout a přihlásit odběr kanálu YouTube ObčanéČR

Samolepky: Vylepuj...
Na místech, kde to je možné. Ideálně tam, kde se zdržují lidé nebo prochází ve větším množství. Grafické návrhy jsou zde: Popř. osobní kreativitě a české tvořivosti se meze nekladou. Pokud se Ti povedl zajímavý návrh pošli na ObčanéČR, přidám vzor pro ostatní.

Grafické návrhy: netřeba být profíkem
Každé zapojení pro ostatní občany ČR je vítáno a tak pokud ovládáš nějaký grafický progam, máš chuť tvořit a přispět, dej o sobě vědět na ObčanéČR. Letáky, banery, třeba i vtipné karikatury.

Letáky: k vylepení nebo zavěšení
Grafické návrhy jsou zde. Platí to samé jako u samolepek – osobní kreativitě a české tvořivosti meze nekladu, prosím kultivovaně. Povedlo se Ti něco pěkného? Pošli na ObčanéČR, přidám vzor pro ostatní.

Letáky: pro lidi v okolí bydliště
Vím, letáků je tolik… Je to však také jeden ze způsobů, jak přinést informaci občanovi. Ne každého lze oslovit mailem. Grafické návrhy jsou zde:

Poštovní schránka: můžeš si na ni vylepit obcaneCR.cz
Zejména pokud bydlíš v bytové jednotce, minimálně lidé z domu si ji mohou všimnout. Nikomu nemůže vadit (?) (i když – pravda – žijí zde s námi spoluobčané různého smýšlení). Grafické návrhy jsou zde:

Nástěnky: další prostor pro obcaneCR.cz
Často bývají v bytových domech. Pokud to není nic proti něčemu, lze také využít k umístění textu, letáku apod. Verzí letáků může být více, obměňuj dle vlastního uvážení. Grafické návrhy jsou zde:

Blogujete?
Připojte do svých blogů odkaz na další informace z portálu obcaneCR.cz. Případně vyjádři svoje vlastní připojení k projektu obcaneCR.cz.

Když se účastníte na webu diskusí...
Můžete napomoci také. Používáním odkazů na videodokumenty z webu obcaneCR.cz ve svých komentářích (pokud to ovšem pravidla příslušného webu nezakazují ?).

Pokud má někdo víc odvahy a je spíše extrovert a v kontaktu s lidmi…
Letáky pro lidi: přímo do ruky
Grafické návrhy jsou zde.
Nebudeme si nic namlouvat – ne každý na tohle má. Je to v hlavě. Kdo chce, může se zapojit i tímto způsobem, který může vylepšit a podpořit následujícím…

Triko, mikina: obcaneCR.cz
Návrhy a představy jsou v plánu. Kdo chce, může si nechat udělat potisk trika. K propagaci stačí jen nosit.
◘ Přes léto budou nejrůznější akce, kde se shromáždí více lidí (státní svátky, společenské schůze, letní slavnosti, festivaly, poutě apod.)
◘ Sportovní zápasy – s přímou účastí nebo se lze postavit jen u pokladen či vstupních turniketů
◘ Vyjíždí z tvého bydliště vlaky? Nebo jím často jezdíš? Projdi se s trikem před odjezdem nebo během cesty.
◘ Vyfoť se na nějakém identifikovatelném místě a pošli na ObčanéČR. Odeslání bude bráno jako souhlas se zveřejněním zde na webu.
Tolik tedy pár nápadů, zdaleka ne všechny. Máte další nápady nebo zlepšení – napište.
Pokud by se našla osoba pro grafické návrhy (letáků, samolepek, potisku trika) – napište.
Volby do Sněmovny Parlamentu ČR 2017 dopadly, jak dopadly. Lidé neprohlédli celkovou faleš bývalé vládní koalice ČSSD+ANO+KDU-ČSL. Vše pokračuje dál. Možná jste si všimli, že téma s migrací utichlo. Pověstný klid před bouří. Klid před volbami do Evropského parlamentu v květnu 2019. V tomto mezidobí se však v zákulisí mimo pozornosti občanů zemí EU nastavují prováděcí procesy v technické, finanční i legislativní rovině. Nejviditelnějším aktem, který vzbudil mediální pozornost, byly v prosinci 2018 „nezávazné“ Globální pakty. Jak to je s onou nezávazností bude objasněno na příkladech z praxe (z Evropského parlamentu nebo českého Senátu). Dále se na evropské půdě usilovně pracuje na humanitárních vízech (připravuje se Videodokument), umožňující legální vstup cizím osobám na půdu EU. Jak bude zajištěno, že se zde „jaksi neztratí“ je mně osobně záhadou. Pohádka o tom, že Globální pakty napomohou efektivnějším deportacím je argument na úrovni I.stupně ZŠ. Těžko můžete vracet osobu, která se „jaksi ztratila“ v Evropě s volným pohybem osob…

OSN-Unijní aparát před důležitými volbami do Evropského parlamentu v květnu 2019 vytáhl do boje proti tzv. dezinformačním webům – tj. zdrojům přinášející nepohodlné a Brusel-OSN agendě nehodící se informace. V médiích i na sociálních sítích se rozpoutá obrovský boj „o svobodu slova“. Ta bude omezováno skrze „boj proti šíření nenávistných projevů“. Očekávejte popírání všeho, co popřít lze a bagatelizaci toho, co popřít nejde. Pokud se občané České republiky budou rozhodovat na základě kritikou zavánějících řečí v duchu, že EU má nějaké ty chyby, které se právě oni pokusí napravit – bude to velká chyba. Zajímejte se o fakta, zajímejte se o to, kdo jak hlasoval!!! Někteří proti-národní kolaboranti z řad CZ europoslanců budou chtít být opět zvoleni (nutno jmenovat minimálně duo Telička – Štětina)

OSN-unijní aparát jde však dál i v mediální rovině. Přichází s příručkou jak informovat o islámu, o migrantech. Více si můžete přečíst zde, kde najdete odkazy na přímé zdroje a pdf materiál. Doporučuji pozornosti.

Nemějme přehnané iluze. Největší příležitost byla v říjnu 2017. Evropské volby jsou spíše chytání se stébla. Přesto je to možnost se pokusit o malý zázrak a současně využít této doby v níž jsou lidé přeci jen přístupnější k informacím z politiky, EU. Informacím, v čem to vlastně žijeme. Mějte na paměti, že sebevíc informovaná malá skupina osob nemá šanci proti politicko-mediální propagandě v České republice, navíc – podporovaná agendou EU v rámci celé Unie. Každý může přispět svým dílem, je třeba však najít odhodlání, rozhodnutí, překonat pohodlnost a začít systematicky pracovat s informacemi. Videodokumenty na kanálu ObčanéČR obsahují celou řadu podložených informací pospojovaných ve větší celek, aby byl pochopen jeden velký podvod páchaný na evropské civilizaci!
  • 1) Ztráta nad mocí utvářet veřejné mínění (tj. občanem automatické přijímání všeho, co předloží pro-vládní média) znamená konec jejich hry a moci. Proto se vlády (nejen ČR, ale všude v Evropě) bojí alternativních zdrojů informací. Dostat informace k lidem je prvním krokem.
  • 2) Druhým a těžším krokem, je odhalení Kdo je KDO ve skutečnosti na české politické scéně. Pokud odhalíte a rozkryjete unijní propagandu či Bruselu servilní média mnohé Vám napoví skutečnost, na koho tato média nejvíce útočí a během kampaně se to pravděpodobně bude stupňovat.

Máme-li mít nějakou šanci, je třeba, abychom byli informovaní (nad úroveň ČT, ČRo a hlavních periodik či portálů) v dostatečném množství. Buď dalším, kdo se zapojí.

Občané ČR přidej se